Naposledy zobrazené

POZOR!

 PRI PREPRAVE RASTLÍN ODPORÚČAME ZRÝCHLENÚ PREPRAVU KURIEROM.

Milí zákazníci, dovoľujeme si Vás informovať že momentálne vybavenie objednávok sa pohybuje v rozmedzí CCA 2 týždňov. Rastliny sa nenarodili s ochranným obalom ako televízor alebo parfém vo fabrike preto je proces balenia a vybavovania objednávok odlišný. Ďakujeme za porozumenie. 

Rastlinka je živý a krehký "tovar" preto sa musí precízne zabaliť !  Rastliny balíme a odosielame v ten istý deň .Treba mať na pamäti že Internetové obchody s elektronikou alebo parfémami nepracujú so živým tovarom a preto je NEmožné RASTLINNÝ tovar obdržať v krátkom čase ako ste zvyknutí u predajcov neživého tovaru.

 

 

Zvoncovník karibský

NOVINKA
Cena 18.00
Dostupnosť: skladom +3
veľkosť:
K7, K9 (5 a viac cm)
Cena bez DPH: 15.00
Kód produktu: 21261
Výrobca: INEX Plant
KS

Zvoncovník karibský (Cubanola dominguensis) je nádherne kvitnúci ker alebo malý stromček ktorý sa vyskytuje len na severe a východe Dominikánskej republiky je v kultúre málo známy. Je to škoda, pretože okrem veľkých zvoncovitých kvetov nápadnej bielej alebo jemne zelenej farby  ktoré intenzívne voňajú sa vyznačuje aj nenáročnosťou a toleruje aj slabšie svetelné podmienky, kde sa napríklad veľkokvetým durmanom nedarí. Pri pestovaní neznižujeme teplotu ani v zime, je to teda ideálna rastlina do bytu či vykurovanej zimnej záhrady.