Naposledy zobrazené

 

Zmena zasielania živých rastlín jesenná sezóna 2021  :  
Milí zákazníci.  Rastlina je živý a krehký "tovar" preto sa musí precízne zabaliť !  Rastliny majú svoju sezónu a sú z rôznych klimatických pásiem preto nie je možné niektoré rastliny poslať v jednej zásielke a je nutné v záujme čo najlepšieho ujatia rastliny zásielku rozdeliť . Rastliny balíme a odosielame v ten istý deň preto sa rastliny nezničia následkom sucha alebo sparenia. Upozorňujeme že rastliny nie sú parfém , elektronika alebo oblečenie preto vybavenie objednávky môže trvať dlhšie ako pri neživom tovare.

Ďakujeme za porozumenie :-)

 

 

Aloe vera - Aloe pravá

Kód produktu: 01511
Výrobca: INEX plant
Dostupnosť: vypredané
Cena bez DPH: 5.00
6.00

UPOZORNENIE PRE ZÁKAZNÍKOV

Ak ste si do objednávky vložili aj túto rastlinu , upozorňujeme že Vašu objednávku budeme môcť vybaviť V JARNEJ SEZÓNE OD 15.04. AŽ DO JESENNEJ SEZÓNY V ZÁVISLOSTI OD MRAZOV ! AK STE SI OBJEDNALI RASTLINY KTORÉ SA MôŽU ZASIELAŤ V SKORŠOM TERMÍNE A NECHCETE ČAKAŤ DO TERMÍNU ZASIELANIA TEJTO RASTLINY , ODPORÚČAME VYTVORIŤ SI DVE NEZÁVISLÉ OBJEDNÁVKY KTORÉ VÁM ODOŠLEME V ODLIŠNOM TERMÍNE.


Popis rastliny :

Pravá liečivá Aloe z Afriky, ktorá sa spomína už v biblii, kedy ju medzi inými vzácnymi darmi a korením priniesla kráľovi Šalamúnovi práve kráľovná zo Sáby. Už od tých čias Aloe pomáha medicíne, pretože je veľmi účinným liekom nielen na popáleniny, pľuzgiere, drobné poranenia kože, zápaly a kožné infekcie, ale je aj významným omladzujúcim prostriedkom pre pleť. Moderný kozmetický priemysel objavil veľmi rýchlo blahodárne účinky Aloe na pokožku a preto je dnes na trhu množstvo kozmetických prípravkov s obsahom Aloe vera. Najlepšia a hlavne najčerstvejšia Aloe je však práve tá, ktorú si vypestujete doma sami priamo na slnečnom kuchynskom okne. Aloe je veľmi nenáročná bezproblémová rastlina, ktorá pri dostatku priameho slnka a striedmej, radšej opatrnej zálievke urobí pestovateľovi naozaj veľa radosti. Čerstvé liečivé listy sú vám pritom stále k dispozícii ako ozajstná živá lekárnička, ktorá v prípade drobného úrazu funguje naozaj spoľahlivo.