Naposledy zobrazené

POZOR!

 PRI PREPRAVE RASTLÍN ODPORÚČAME ZRÝCHLENÚ PREPRAVU KURIEROM.

Milí zákazníci, dovoľujeme si Vás informovať že momentálne vybavenie objednávok sa pohybuje v rozmedzí CCA 2 týždňov. Rastliny sa nenarodili s ochranným obalom ako televízor alebo parfém vo fabrike preto je proces balenia a vybavovania objednávok odlišný. Ďakujeme za porozumenie. 

Rastlinka je živý a krehký "tovar" preto sa musí precízne zabaliť !  Rastliny balíme a odosielame v ten istý deň .Treba mať na pamäti že Internetové obchody s elektronikou alebo parfémami nepracujú so živým tovarom a preto je NEmožné RASTLINNÝ tovar obdržať v krátkom čase ako ste zvyknutí u predajcov neživého tovaru.

 

 

Pakistanská obria moruša

NOVINKA
Cena 19.90
Dostupnosť: skladom +1
veľkosť:
K9 (15 a viac cm)
Cena bez DPH: 16.58
Kód produktu: 3314
Výrobca: INEX Plant
KS

Najväčšie plody spomedzi všetkých pravých moruší má jednoznačne pakistanská moruša. Tento druh rastie v podhorí Himalájí v oblasti Pakistanu a severnej Indie. Plody týchto obrovských moruší dorastajú do dĺžky aj viac ako 10 cm a v období zrelosti sú fialovočervené. Ich chuť je veľmi delikátna, pretože kombinuje chuť bielej moruše s výrazným ovocným podtónom ktorý sa často prirovnáva k chuti zrelých broskýň. Už oddávna sú preto plody pakistanskej moruše tým najvyhľadávanejším ovocím na trhoch orientu a tie najlepšie kultivary sa dostávali priamo na stoly indických maharádžov. Pakistanské moruše sú náročnejšie na teplo ako iné druhy moruší preto dobre rastú len v najjužnejších oblastiach Slovenska. Veľké plody sú vhodné nielen na priamy konzum ale pri bohatej úrode aj na spracovanie.