Naposledy zobrazené

POZOR!

 PRI PREPRAVE RASTLÍN ODPORÚČAME ZRÝCHLENÚ PREPRAVU KURIEROM.

Milí zákazníci, dovoľujeme si Vás informovať že momentálne vybavenie objednávok sa pohybuje v rozmedzí CCA 2 týždňov. Rastliny sa nenarodili s ochranným obalom ako televízor alebo parfém vo fabrike preto je proces balenia a vybavovania objednávok odlišný. Ďakujeme za porozumenie. 

Rastlinka je živý a krehký "tovar" preto sa musí precízne zabaliť !  Rastliny balíme a odosielame v ten istý deň .Treba mať na pamäti že Internetové obchody s elektronikou alebo parfémami nepracujú so živým tovarom a preto je NEmožné RASTLINNÝ tovar obdržať v krátkom čase ako ste zvyknutí u predajcov neživého tovaru.

 

 

Graviola ,Morada Giant,

Cena 25.00
Dostupnosť: skladom +1
Cena bez DPH: 20.83
Kód produktu: 23112
Výrobca: INEX Plant
KS

Jedinečný a zároveň zriedkavý je tento kultivar gravioly, ktorý bol vyšľachtený v brazílskom štáte Alagoas. Pre produkciu šťavy a dužiny z lahodného ovocia gravioly je dôležitý nielen výnos z jedného stromu, ale aj jedinečná chuť a zároveň odolnosť voči škodcom. V tomto všetkom kultivar Morada Giant vyniká. Jeho plody sú doslova obrovské. Zatiaľ čo plody bežnej gravioly len zriedkakedy presahujú hmotnosť 4 kg, kultivar ,Morada Giant, má bežne plody s hmotnosťou až 10 kg, niektoré môžu dosiahnuť hmotnosť 12 kg a rekordérom je plod, ktorý bol až 15 kg ťažký. Práve preto je dnes v Brazílii graviola z tohto kultivaru taká žiadaná. No do výsadieb sa pre nedostatok materiálu na množenie šíri len veľmi pomaly. Tento kultivar sa pestuje úplne rovnako ako klasická graviola, a rastliny ktoré pre Vás prinášame sú prvými rastlinami tohto kultivaru privezenými do Európy.