Naposledy zobrazené

POZOR!

 PRI PREPRAVE RASTLÍN ODPORÚČAME ZRÝCHLENÚ PREPRAVU KURIEROM.

Milí zákazníci, dovoľujeme si Vás informovať že momentálne vybavenie objednávok sa pohybuje v rozmedzí CCA 2 týždňov. Rastliny sa nenarodili s ochranným obalom ako televízor alebo parfém vo fabrike preto je proces balenia a vybavovania objednávok odlišný. Ďakujeme za porozumenie. 

Rastlinka je živý a krehký "tovar" preto sa musí precízne zabaliť !  Rastliny balíme a odosielame v ten istý deň .Treba mať na pamäti že Internetové obchody s elektronikou alebo parfémami nepracujú so živým tovarom a preto je NEmožné RASTLINNÝ tovar obdržať v krátkom čase ako ste zvyknutí u predajcov neživého tovaru.

 

 

Gaštan jedlý ,Marigoule,

NOVINKA
Cena 34.00
Dostupnosť: skladom +5
veľkosť:
80 a viac cm (voľnokorenný stromček)
Cena bez DPH: 28.33
Kód produktu: 332001
Výrobca: INEX Plant

Zasielame po 15. októbri

Tento jedlý gaštan pritiahne pozornosť už na prvý pohľad. Veľké až veľmi veľké plody mahagónovej farby v sebe ukrývajú sladkú múčnatú dužinu. Plody tejto odrody sú vhodné na pečenie aj na varenie. Vznikla krížením klasického jedlého gaštana s japonským gaštanom v Francúzsku, kde patrí medzi veľmi obľúbené odrody. Plody dozrievajú už koncom septembra. Pre bohatú úrodu je nutný opeľovač, ktorákoľvek iná odroda gaštana alebo aj gaštanový semenáč.