Naposledy zobrazené

POZOR!

 PRI PREPRAVE RASTLÍN ODPORÚČAME ZRÝCHLENÚ PREPRAVU KURIEROM.

Milí zákazníci, dovoľujeme si Vás informovať že momentálne vybavenie objednávok sa pohybuje v rozmedzí CCA 2 týždňov. Rastliny sa nenarodili s ochranným obalom ako televízor alebo parfém vo fabrike preto je proces balenia a vybavovania objednávok odlišný. Ďakujeme za porozumenie. 

Rastlinka je živý a krehký "tovar" preto sa musí precízne zabaliť !  Rastliny balíme a odosielame v ten istý deň .Treba mať na pamäti že Internetové obchody s elektronikou alebo parfémami nepracujú so živým tovarom a preto je NEmožné RASTLINNÝ tovar obdržať v krátkom čase ako ste zvyknutí u predajcov neživého tovaru.

 

 

Snežienkový strom

NOVINKA
Cena 19.00
Dostupnosť: vypredané
veľkosť:
K9 (20 a viac cm)
Cena bez DPH: 15.83
Kód produktu: 32441
Výrobca: Inex Plant

Nádherný menší strom alebo vyšší ker ktorý sa pestuje zatiaľ zriedkavo je určite Snežienkový strom. Pochádza z východnej časti USA kde sú jeho konáriky koncom apríla až začiatkom mája doslova obsypané snehobielymi previslými kvetmi veľmi pripomínajúcimi kvety jarných snežienok. Po odkvitnutí sa z nich vyvíjajú hnedé plody ktoré sú jedlé a v domovine sa konzumujú ako zelenina. Snežienkový strom má rád dostatok vlahy a je vďačný za prímes kyslej rašeliny do pôdy pred výsadbou.