Naposledy zobrazené

Zmena zasielania živých rastlín zimná sezóna 2019   

Milí zákazníci, dovoľujeme Vás informovať že momentálne zasielame rastliny ktoré nie sú náchylné na pokles teplôt. Rastlinka je živý a krehký "tovar" preto sa musí precízne zabaliť !  Rastliny balíme a odosielame v ten istý deň .Treba mať na pamäti že Internetové obchody s elektronikou alebo parfémami nepracujú so živým tovarom a preto je možné takýto tovar obdržať v krátkom čase ako ste zvyknutí.

 

 

Ríbezľa ,Holandský červený, -stromček

Cena 6.45
Pôvodná cena 8.49, Zľava 24 %
Dostupnosť: vypredané
veľkosť:
60- 80 cm voľnokorenný stromček
Cena bez DPH: 5.38
Kód produktu: 331154

UPOZORNENIE PRE ZÁKAZNÍKOV !

VOĽNOKORENNÉ OVOCNÉ STROMČEKY ZASIELAME ZÁKAZNÍKOM V JESENNEJ SEZÓNE OD KONCA SEPTEMBRA AŽ DO DECEMBRA V ZÁVISLOSTI OD MRAZOV A V JARNEJ SEZÓNE OD KONCA FEBRUÁRA AŽ DO ZAČIATKU APRÍLA V ZÁVISLOSTI OD VZOSTUPU TEPLôT. AK SI CHCETE K TOMUTO PRODUKTU OBJEDNAŤ NAPRÍKLAD TROPICKÉ IZBOVÉ RASTLINY ODPORÚČAME SI VYTVORIŤ DVE NEZÁVISLÉ OBJEDNÁVKY KTORÉ BUDÚ ZASIELANÉ V ODLIŠNOM TERMÍNE .

Popis produktu :

Nápadné, veľké, svietivo červené plody usporiadané do dlhých a hustých strapcov sú pýchou tejto veľmi obľúbenej červenej ríbezle. Plody dozrievajú okolo polovice júla. Odroda je samoopelivá, dostatočne mrazuvzdorná a rezistentná voči hubovým ochoreniam. Poskytuje vynikajúce plody vhodné na priamy konzum aj na spracovanie.