Naposledy zobrazené

POZOR!

 PRI PREPRAVE RASTLÍN ODPORÚČAME ZRÝCHLENÚ PREPRAVU KURIEROM.

Milí zákazníci, dovoľujeme si Vás informovať že momentálne vybavenie objednávok sa pohybuje v rozmedzí CCA 2 týždňov. Rastliny sa nenarodili s ochranným obalom ako televízor alebo parfém vo fabrike preto je proces balenia a vybavovania objednávok odlišný. Ďakujeme za porozumenie. 

Rastlinka je živý a krehký "tovar" preto sa musí precízne zabaliť !  Rastliny balíme a odosielame v ten istý deň .Treba mať na pamäti že Internetové obchody s elektronikou alebo parfémami nepracujú so živým tovarom a preto je NEmožné RASTLINNÝ tovar obdržať v krátkom čase ako ste zvyknutí u predajcov neživého tovaru.

 

 

Langsat (Duku)

NOVINKA
Cena 30.00
Dostupnosť: vypredané
Cena bez DPH: 25.00
Kód produktu: 26123
Výrobca: INEX Plant

Ovocný strom z horúcich a vlhkých trópov Juhovýchodnej Ázie, kde rastie a pestuje sa od Malajze a Indonézie cez Thajsko a Vietnam až po Filipíny. Priamo na kmeni a hrubších konároch rodí strapce asi 4 cm veľkých, mimoriadne chutných a osviežujúcich plodov. Chuť plodov sa dá prirovnať ku kombinácii hrozna a grapefruitu s výraznou arómou. Na posedenie sa dá zjesť aj pol kila tejto pochúťky- tak ako sme si langsat obľúbili aj my na Borneu kde sme mali možnosť toto lahodné ovocie ochutnať. Rastlina rastie mimoriadne pomaly a potrebuje celoročne teplo, vlhko a svetlé umiestnenie.