Naposledy zobrazené

MOMENTÁLNA ČAKACIA DOBA DORUČENIA MOŽE TRVAŤ CCA 3 AŽ 4 TÝŽDŇE Z DôVODU VYSOKÉHO NÁRASTU OBJEDNÁVOK. ZASIELACÍ TERMÍN OVPLYVŇUJE AJ VEGETAČNÉ OBDOBIE RASTLÍN KTORÉMU JE NUTNÉ ZASIELANIE PRISPôSOBIŤ. ĎAKUJEME ZA VAŠU TRPEZLIVOSŤ.

Zmena zasielania živých rastlín Jarná sezóna 2021  :  
Milí zákazníci.  Rastlina je živý a krehký "tovar" preto sa musí precízne zabaliť !  Rastliny majú svoju sezónu a sú z rôznych klimatických pásiem preto nie je možné niektoré rastliny poslať v jednej zásielke a je nutné v záujme čo najlepšieho ujatia rastliny zásielku rozdeliť . Rastliny balíme a odosielame v ten istý deň preto sa rastliny nezničia následkom sucha alebo sparenia. Upozorňujeme že rastliny nie sú parfém , elektronika alebo oblečenie preto vybavenie objednávky môže trvať dlhšie ako pri neživom tovare.

Ďakujeme za porozumenie :-)

 

 

Langsat (Duku)

NOVINKA
Kód produktu: 26123
Výrobca: INEX Plant
Dostupnosť: vypredané
Cena bez DPH: 25.00
30.00

Ovocný strom z horúcich a vlhkých trópov Juhovýchodnej Ázie, kde rastie a pestuje sa od Malajze a Indonézie cez Thajsko a Vietnam až po Filipíny. Priamo na kmeni a hrubších konároch rodí strapce asi 4 cm veľkých, mimoriadne chutných a osviežujúcich plodov. Chuť plodov sa dá prirovnať ku kombinácii hrozna a grapefruitu s výraznou arómou. Na posedenie sa dá zjesť aj pol kila tejto pochúťky- tak ako sme si langsat obľúbili aj my na Borneu kde sme mali možnosť toto lahodné ovocie ochutnať. Rastlina rastie mimoriadne pomaly a potrebuje celoročne teplo, vlhko a svetlé umiestnenie.