Naposledy zobrazené

POZOR!

 PRI PREPRAVE RASTLÍN ODPORÚČAME ZRÝCHLENÚ PREPRAVU KURIEROM.

Milí zákazníci, dovoľujeme si Vás informovať že momentálne vybavenie objednávok sa pohybuje v rozmedzí CCA 2 týždňov. Rastliny sa nenarodili s ochranným obalom ako televízor alebo parfém vo fabrike preto je proces balenia a vybavovania objednávok odlišný. Ďakujeme za porozumenie. 

Rastlinka je živý a krehký "tovar" preto sa musí precízne zabaliť !  Rastliny balíme a odosielame v ten istý deň .Treba mať na pamäti že Internetové obchody s elektronikou alebo parfémami nepracujú so živým tovarom a preto je NEmožné RASTLINNÝ tovar obdržať v krátkom čase ako ste zvyknutí u predajcov neživého tovaru.

 

 

Junglesop

NOVINKA
Cena 45.00
Dostupnosť: skladom +3
veľkosť:
K9 (10 a viac cm)
Cena bez DPH: 37.50
Kód produktu: 29211
Výrobca: INEX Plant
KS

Junglesop (Annonidium manii) je jedným z najexotickejších vzácností s ktorými sa môžete v pralesoch rovníkovej Afriky stretnúť. Je príbuzný americkej graviole, na rozdiel od nej je však vo všetkých ohľadoch väčší. Jeho plody, ktoré dozrievajú priamo na kmeni dosahujú úctyhodné rozmery a hmotnosť aj 20 kg. Toto ovocie s aromatickou dužinou tmavožltej farby je však vzácne aj v jeho domovine – Kamerune, Gabune a Kongu a preto sa s ním nestretnete ani na trhoch s ovocím kde sa predávajú skôr jackfruity ktoré majú rovnakú veľkosť. Junglesop rastie veľmi pomaly a v zbierkach patrí medzi naozajstné rarity. Skúsenosti s pestovaním sú zatiaľ len veľmi obmedzené, rastline však vyhovuje celoročne teplé a vlhšie stanovisko v polotieni.