Naposledy zobrazené

POZOR!

 PRI PREPRAVE RASTLÍN ODPORÚČAME ZRÝCHLENÚ PREPRAVU KURIEROM.

Milí zákazníci, dovoľujeme si Vás informovať že momentálne vybavenie objednávok sa pohybuje v rozmedzí CCA 2 týždňov. Rastliny sa nenarodili s ochranným obalom ako televízor alebo parfém vo fabrike preto je proces balenia a vybavovania objednávok odlišný. Ďakujeme za porozumenie. 

Rastlinka je živý a krehký "tovar" preto sa musí precízne zabaliť !  Rastliny balíme a odosielame v ten istý deň .Treba mať na pamäti že Internetové obchody s elektronikou alebo parfémami nepracujú so živým tovarom a preto je NEmožné RASTLINNÝ tovar obdržať v krátkom čase ako ste zvyknutí u predajcov neživého tovaru.

 

 

Jarabina sladkoplodá ,Moravská,

NOVINKA
Cena 19.90
Dostupnosť: skladom +9
veľkosť:
80 a viac cm (voľnokorenný stromček)
Cena bez DPH: 16.58
Kód produktu: 331144
Výrobca: INEX Plant
KS

UPOZORNENIE PRE ZÁKAZNÍKOV !

VOĽNOKORENNÉ OVOCNÉ STROMČEKY ZASIELAME ZÁKAZNÍKOM V JESENNEJ SEZÓNE OD 15.OKTÓBRA AŽ DO DECEMBRA V ZÁVISLOSTI OD MRAZOV A V JARNEJ SEZÓNE OD KONCA FEBRUÁRA AŽ DO ZAČIATKU APRÍLA V ZÁVISLOSTI OD VZOSTUPU TEPLôT. AK SI CHCETE K TOMUTO PRODUKTU OBJEDNAŤ NAPRÍKLAD TROPICKÉ IZBOVÉ RASTLINY ODPORÚČAME SI VYTVORIŤ DVE NEZÁVISLÉ OBJEDNÁVKY KTORÉ BUDÚ ZASIELANÉ V ODLIŠNOM TERMÍNE .

Nedocenenou, a pritom na vitamíny a zdraviu prospešné prvky veľmi bohatou ovocnou drevinou je aj sladkoplodá jarabina. V minulosti bola vyšľachtená v dlhoročnom procese selekcie z klasickej vtáčej jarabiny tak aby jej plody dosahovali vyváženú sladkokyslú chuť.

Plody sú chutné čerstvé ale dajú sa aj spracovať sušením či zaváraním. Vynikajúci je jarabinový sirup a zavarené plody sú exkluzívnou prílohou jedál z diviny. Jarabina je na pestovanie veľmi nenáročná a bude sa dariť v záhradách na celom území Slovenska.