Naposledy zobrazené

 

Zmena zasielania živých rastlín jesenná sezóna 2021  :  
Milí zákazníci.  Rastlina je živý a krehký "tovar" preto sa musí precízne zabaliť !  Rastliny majú svoju sezónu a sú z rôznych klimatických pásiem preto nie je možné niektoré rastliny poslať v jednej zásielke a je nutné v záujme čo najlepšieho ujatia rastliny zásielku rozdeliť . Rastliny balíme a odosielame v ten istý deň preto sa rastliny nezničia následkom sucha alebo sparenia. Upozorňujeme že rastliny nie sú parfém , elektronika alebo oblečenie preto vybavenie objednávky môže trvať dlhšie ako pri neživom tovare.

Ďakujeme za porozumenie :-)

 

 

Jarabina sladkoplodá ,Moravská,

NOVINKA
veľkosť:
80 a viac cm (voľnokorenný stromček)
Kód produktu: 331144
Výrobca: INEX Plant
Dostupnosť: vypredané
Cena bez DPH: 16.58
19.90

UPOZORNENIE PRE ZÁKAZNÍKOV !

VOĽNOKORENNÉ OVOCNÉ STROMČEKY ZASIELAME ZÁKAZNÍKOM V JESENNEJ SEZÓNE OD 15.OKTÓBRA AŽ DO DECEMBRA V ZÁVISLOSTI OD MRAZOV A V JARNEJ SEZÓNE OD KONCA FEBRUÁRA AŽ DO ZAČIATKU APRÍLA V ZÁVISLOSTI OD VZOSTUPU TEPLôT. AK SI CHCETE K TOMUTO PRODUKTU OBJEDNAŤ NAPRÍKLAD TROPICKÉ IZBOVÉ RASTLINY ODPORÚČAME SI VYTVORIŤ DVE NEZÁVISLÉ OBJEDNÁVKY KTORÉ BUDÚ ZASIELANÉ V ODLIŠNOM TERMÍNE .

Nedocenenou, a pritom na vitamíny a zdraviu prospešné prvky veľmi bohatou ovocnou drevinou je aj sladkoplodá jarabina. V minulosti bola vyšľachtená v dlhoročnom procese selekcie z klasickej vtáčej jarabiny tak aby jej plody dosahovali vyváženú sladkokyslú chuť.

Plody sú chutné čerstvé ale dajú sa aj spracovať sušením či zaváraním. Vynikajúci je jarabinový sirup a zavarené plody sú exkluzívnou prílohou jedál z diviny. Jarabina je na pestovanie veľmi nenáročná a bude sa dariť v záhradách na celom území Slovenska.