Naposledy zobrazené

POZOR!

 PRI PREPRAVE RASTLÍN ODPORÚČAME ZRÝCHLENÚ PREPRAVU KURIEROM.

Milí zákazníci, dovoľujeme si Vás informovať že momentálne vybavenie objednávok sa pohybuje v rozmedzí CCA 2 týždňov. Rastliny sa nenarodili s ochranným obalom ako televízor alebo parfém vo fabrike preto je proces balenia a vybavovania objednávok odlišný. Ďakujeme za porozumenie. 

Rastlinka je živý a krehký "tovar" preto sa musí precízne zabaliť !  Rastliny balíme a odosielame v ten istý deň .Treba mať na pamäti že Internetové obchody s elektronikou alebo parfémami nepracujú so živým tovarom a preto je NEmožné RASTLINNÝ tovar obdržať v krátkom čase ako ste zvyknutí u predajcov neživého tovaru.

 

 

Diskovitá broskyňa ,Saturn,

NOVINKA
Cena 14.50
Dostupnosť: skladom +10
veľkosť:
80 a viac cm (voľnokorenný stromček)
Cena bez DPH: 12.08
Kód produktu: 331125
Výrobca: INEX Plant
ks

UPOZORNENIE PRE ZÁKAZNÍKOV !

VOĽNOKORENNÉ OVOCNÉ STROMČEKY ZASIELAME ZÁKAZNÍKOM V JESENNEJ SEZÓNE OD 15.OKTÓBRA AŽ DO DECEMBRA V ZÁVISLOSTI OD MRAZOV A V JARNEJ SEZÓNE OD KONCA FEBRUÁRA AŽ DO ZAČIATKU APRÍLA V ZÁVISLOSTI OD VZOSTUPU TEPLôT. AK SI CHCETE K TOMUTO PRODUKTU OBJEDNAŤ NAPRÍKLAD TROPICKÉ IZBOVÉ RASTLINY ODPORÚČAME SI VYTVORIŤ DVE NEZÁVISLÉ OBJEDNÁVKY KTORÉ BUDÚ ZASIELANÉ V ODLIŠNOM TERMÍNE .

Výnimočná odroda broskyne v sebe spája hneď niekoľko predností – netradične tvarované, ploché plody s malou kôstkou ktorá sa ľahko oddeľuje od dužiny. Chutná dužina je lahodná a sladká vďaka nižšiemu obsahu kyselín. Táto odroda veľmi dobre odoláva chladu a je vhodná nielen na priamy konzum ale aj na spracovanie. Plody dozrievajú v auguste.