Naposledy zobrazené

Zmena zasielania živých rastlín zimná sezóna 2019   

Milí zákazníci, dovoľujeme Vás informovať že momentálne zasielame rastliny ktoré nie sú náchylné na pokles teplôt. Rastlinka je živý a krehký "tovar" preto sa musí precízne zabaliť !  Rastliny balíme a odosielame v ten istý deň .Treba mať na pamäti že Internetové obchody s elektronikou alebo parfémami nepracujú so živým tovarom a preto je možné takýto tovar obdržať v krátkom čase ako ste zvyknutí.

 

 

Ananásový lampáš - výrazná ananásová chuť !

Cena 4.50
Dostupnosť: vypredané
Cena bez DPH: 3.75
Kód produktu: 11712
Výrobca: Inex Plant

UPOZORNENIE PRE ZÁKAZNÍKOV

Ak ste si do objednávky vložili aj túto rastlinu , upozorňujeme že Vašu objednávku budeme môcť vybaviť V JARNEJ SEZÓNE OD 15.04. AŽ DO JESENNEJ SEZÓNY V ZÁVISLOSTI OD MRAZOV ! AK STE SI OBJEDNALI RASTLINY KTORÉ SA MôŽU ZASIELAŤ V SKORŠOM TERMÍNE A NECHCETE ČAKAŤ DO TERMÍNU ZASIELANIA TEJTO RASTLINY , ODPORÚČAME VYTVORIŤ SI DVE NEZÁVISLÉ OBJEDNÁVKY KTORÉ VÁM ODOŠLEME V ODLIŠNOM TERMÍNE.

Popis rastliny :

Tento výnimočný druh machovky vás očarí na prvý pohľad a zaujme na prvé ochutnanie jeho lahodných plodov. Oproti klasickým plodom machovky peruánskej ostáva rastlina podstatne nižšia a kompaktnejšia. Už začiatkom leta sa na vrcholových výhonkoch vyvíja množstvo plodov – bobúľ ktoré sú uzavreté do kvetného kalicha pripomínajúceho lampáš. Plody sú však výnimočné ich výraznou ananásovou chuťou a hoci sú menšie, ich lahodná a výrazná chuť prekoná tú ktorú ste doposiaľ poznali. Na rozdiel od iných druhov machovky sa ananásový lampáš dá pestovať aj v nádobe, kde bohato zarodí a je preto vhodný aj pre menšie priestory na balkóne či terase. Nárokmi na pestovanie sa nelíši od iných druhov machoviek – potrebuje teplo, priame slnko a bohatú zálievku.