Naposledy zobrazené

Zmena zasielania živých rastlín Jesenná sezóna 2018  :  Milí zákazníci.  Dovolujeme si vás informovať že momentálne dodanie živých rastlín môže trvať cca 2 týždeň od objednania.  Rastlinka je živý a krehký "tovar" preto sa musí precízne zabaliť !  Rastliny balime a odosielame v ten ist deň .

Treba mať na pamäti že Internetové obchody s elektronikou alebo parfémami nepracujú so živým tovarom a preto je možné takýto tovar obdržať v krátkom čase ako ste zvyknutí . 

ŽIVÉ RASTLINY ZASIELAME AJ V JESENNOM OBDOBÍ !

 

 

Plamienok ,Allanah,

Cena 7.90
Dostupnosť: vypredané
Cena bez DPH: 6.58
Kód produktu: 31481
Výrobca: INEX Plant

Plamienky, teda aspoň tie botanické zahŕňajú asi 300 druhov popínavých drevín ktoré rastú hlavne v Číne a celej Východnej Ázii. Už v 18 storočí si ich všimli záhradníci v Japonsku a postupným šľachtením sa začal nástup hybridných plamienkov ktoré prekvapili neskôr aj Európanov. Nádherné a rôznorodo sfarbené a tvarované kvety, ktoré zdobia rastlinu v čase kvitnutia vo veľkom množstve, nenáročnosť pri pestovaní, silná mrazuvzdornosť a schopnosť zaplniť a pokryť aj priestor ktorý by iné rastliny tak dokonale nezaplnili robí z týchto kvitnúcich skvostov tú pravú ozdobu okrasnej záhrady aj v podmienkach Slovenska. Plamienky sú vďačné za korene vo vlhku a tieni, zatiaľ čo zvyšok rastliny je svetlomilný a vyvíja sa na priamom slnečnom svetle. Pri pestovaní preto stačí korene mulčovať organickým materiálom (kôra, slama, lístie) a dôkladne zavlažovať. Na pôdu plamienky nie sú náročné.

,Allanah, je veľkokvetý plamienok s famóznymi zamatovými červenofialovými kvetmi, ktorý rozžiari Vašu záhradu od leta až do jesene. Vynikajúco sa kombinuje bielymi kvetmi okrasných kríkov či trvaliek. Dorastá do dĺžky asi 3,6 metra.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód