Naposledy zobrazené

Zmena zasielania živých rastlín Jarná sezóna 2019  :  Milí zákazníci.  Dovolujeme si vás informovať že rastliny začíname zasielať až po mrazoch. Rastlinka je živý a krehký "tovar" preto sa musí precízne zabaliť !  Rastliny balime a odosielame v ten ist deň .

Treba mať na pamäti že Internetové obchody s elektronikou alebo parfémami nepracujú so živým tovarom a preto je možné takýto tovar obdržať v krátkom čase ako ste zvyknutí . 

 

 

Palmita

Cena 9.90
Dostupnosť: dostupná opäť od marca
Cena bez DPH: 8.25
Kód produktu: 32131
Výrobca: INEX Plant
KS

Je jedna z najkrajších ale aj najvyšších mrazuvzdorných zástupcov rodu juka. Rastie od západného Texasu po severné Mexiko kde dotvára nezameniteľný ráz „westernovej krajiny“ spolu s rozličnými druhmi väčších či menších kaktusov a agáv. Dlhé, tenké, strieborno modré listy sú usporiadané do hustej pravidelnej koruny zdobiacej kmeň ktorý po mnohých rokoch dorastie aj do výšky 4 metre. Záhrade dodá Palmita nevšedný nádych exotiky a bude zaručene stredobodom pozornosti nielen uprostred trávnika, ale aj suchej skalkovej kompozície či okraja terasy. V zime vyžaduje dokonalú drenáž a úplné sucho v koreňovej oblasti.