Nashi hruška Nijiseikii

Posledné rastliny!
Cena 12.50
Pôvodná cena 13.89
Zľava 10.00 %
Cena bez DPH 10.42
DPH 20.00 %
Dostupnosť skladom +2
KS

UPOZORNENIE PRE ZÁKAZNÍKOV !

VOĽNOKORENNÉ OVOCNÉ STROMČEKY ZASIELAME ZÁKAZNÍKOM V JESENNEJ SEZÓNE OD KONCA SEPTEMBRA AŽ DO DECEMBRA V ZÁVISLOSTI OD MRAZOV A V JARNEJ SEZÓNE OD KONCA FEBRUÁRA AŽ DO ZAČIATKU APRÍLA V ZÁVISLOSTI OD VZOSTUPU TEPLôT. AK SI CHCETE K TOMUTO PRODUKTU OBJEDNAŤ NAPRÍKLAD TROPICKÉ IZBOVÉ RASTLINY ODPORÚČAME SI VYTVORIŤ DVE NEZÁVISLÉ OBJEDNÁVKY KTORÉ BUDÚ ZASIELANÉ V ODLIŠNOM TERMÍNE .

Popis produktu :

Ázijské hrušky sú v poslednom čase čoraz obľúbenejšie aj v našich podmienkach. Je to nielen kvôli nízkym nárokom na pestovanie, ale aj kvôli mimoriadne kvalitným, šťavnatým a aromatickým plodom, ktoré výzorom pripomínajú jablko so žltohnedou šupkou. Chuťou sa však tieto plody ponášajú skôr na hrušky, sú veľmi aromatické, sladké s vysokým podielom šťavy v dužine. Ázijské kultivary hrušiek sú bohaté na vitamíny a minerálne látky – vitamíny B, C a K sú doplnené vysokým množstvom vápnika a draslíka. Nepostrádateľný horčík ocení telo pri svalovej námahe a ochranu buniek pred voľnými radikálmi a následným spustením nádorových procesov zabezpečí v plodoch prítomný selén. Traduje sa, že ázijské hrušky dokonca znižujú negatívny vplyv alkoholu na organizmus, preto po výdatnej oslave preukážu tieto plody cenné služby.

Kultivar Nijiseikii je jednou z najpopulárnejších odrôd ázijských hrušiek vďaka jej veľmi veľkým šťavnatým plodom s aromatickou, chrumkavou a sladkou dužinou. Dozrieva už v polovici augusta. Plody sa dajú skladovať aj pol roka, no pri zbere treba dávať pozor hlavne na potlačenie, na ktoré sú ázijské hrušky citlivé.

Vaše meno:


Váš e-mail:   


Váš telefón:   


Správa:   


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód