Naposledy zobrazené

Zmena zasielania živých rastlín Letná sezóna 2018  :  Milí zákazníci.  Dovolujeme si vás informovať že momentálne dodanie živých rastlín môže trvať cca 1 týždeň od objednania.  Rastlinka je živý a krehký "tovar" preto sa musí precízne zabaliť !

Treba mať na pamäti že Internetové obchody s elektronikou alebo parfémami nepracujú so živým tovarom a preto je možné takýto tovar obdržať v krátkom čase ako ste zvyknutí . 

ŽIVÉ RASTLINY ZASIELAME AJ V LETNOM OBDOBÍ !

 

 

Mexická miniuhorka

Cena 5.00
Cena bez DPH 4.17
Výrobca INEX plant
Dostupnosť dostupná od mája 2018

Mini-uhorka, ktorá poteší každého pestovateľa, aj tých ktorí nemajú dostatok priestoru. Pochádza z Mexika, kde sa oddávna pestovala práve pre chutné, chrumkavé maličké (do 2,5 cm) plody. Plody sú chutné čerstvé a n rozdiel od klasických uhoriek je ich chuť omnoho sviežejšia s kyslastým podtónom. Sú vítaným doplnkom letných šalátov a príloh k mäsu. Použite ich ako dekoráciu na jednohubky a vaši priatelia budú nadšení. Rastlina sa dá pestovať aj v závesnom črepníku kde bohato kvitne a plodí. Darí sa jej na plnom slnku alebo v polotieni kde pri bohatej  zálievke vytvára celé leto množstvo plodov.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód