Naposledy zobrazené

Zmena zasielania živých rastlín Jesenná sezóna 2018  :  Milí zákazníci.  Dovolujeme si vás informovať že momentálne dodanie živých rastlín môže trvať cca 2 týždeň od objednania.  Rastlinka je živý a krehký "tovar" preto sa musí precízne zabaliť !  Rastliny balime a odosielame v ten ist deň .

Treba mať na pamäti že Internetové obchody s elektronikou alebo parfémami nepracujú so živým tovarom a preto je možné takýto tovar obdržať v krátkom čase ako ste zvyknutí . 

ŽIVÉ RASTLINY ZASIELAME AJ V JESENNOM OBDOBÍ !

 

 

Marhuľové Minitamarillo

Dostupnosť: vypredané
Kód produktu: 11201
Výrobca: INEX plant
Cena na vyžiadanie

Ak ste si do objednávky vložili aj túto rastlinu , upozorňujeme že Vašu objednávku budeme môcť vybaviť až po termíne ( Apríl ) 15.04. Ak nechcete takú dobu čakať , odporúčame vám vytvoriť si dve nezávislé objednávky.

Minitamarillo pochádza z horských oblastí Bolívie a severnej Argentíny kde rastie na svahoch Ánd vo výške od 900 až do 3600 metrov nad morom. Je príbuzné klasickému rajčiakovcu jeho koruna je však viac rozkonárená a kvitne väčším množstvom kvetov vo vzpriamených súkvetiach. V prírode dorastá do výšky aj 9 metrov, pri pestovaní v nádobe však býva podstatne nižší. Rastlinu od leta zdobí množstvo tmavožltých, plstnatých plodov veľmi zaujímavej sladkej chuti s mierne horkým podtónom, ktoré si obľúbia najmä deti. Plody sú vhodné nielen na priamy konzum ale aj do ovocných šalátov do dezertov, veľmi chutné sú po namočení do čokolády. Minitamarillo je na pestovanie nenáročná rastlina, ktorá bude rásť dobre na slnečnom balkóne alebo terase pri bohatej zálievke a občasnom prihnojení. Prezimujeme na svetle a v chlade pri teplotách 5 až 10 °C.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód