Naposledy zobrazené

Zmena zasielania živých rastlín Letná sezóna 2018  :  Milí zákazníci.  Dovolujeme si vás informovať že momentálne dodanie živých rastlín môže trvať cca 1 týždeň od objednania.  Rastlinka je živý a krehký "tovar" preto sa musí precízne zabaliť !

Treba mať na pamäti že Internetové obchody s elektronikou alebo parfémami nepracujú so živým tovarom a preto je možné takýto tovar obdržať v krátkom čase ako ste zvyknutí . 

ŽIVÉ RASTLINY ZASIELAME AJ V LETNOM OBDOBÍ !

 

 

Marhula - Maďarská

Cena 11.50
Pôvodná cena 14.02
Zľava 18.00 %
Cena bez DPH 9.58
Dostupnosť vypredané

UPOZORNENIE PRE ZÁKAZNÍKOV !

VOĽNOKORENNÉ OVOCNÉ STROMČEKY ZASIELAME ZÁKAZNÍKOM V JESENNEJ SEZÓNE OD KONCA SEPTEMBRA AŽ DO DECEMBRA V ZÁVISLOSTI OD MRAZOV A V JARNEJ SEZÓNE OD KONCA FEBRUÁRA AŽ DO ZAČIATKU APRÍLA V ZÁVISLOSTI OD VZOSTUPU TEPLôT. AK SI CHCETE K TOMUTO PRODUKTU OBJEDNAŤ NAPRÍKLAD TROPICKÉ IZBOVÉ RASTLINY ODPORÚČAME SI VYTVORIŤ DVE NEZÁVISLÉ OBJEDNÁVKY KTORÉ BUDÚ ZASIELANÉ V ODLIŠNOM TERMÍNE .

Popis produktu :

Najobľúbenejšia z tradičných odrôd veľkoplodých marhúľ ponúka veľké, šťavnaté sladkokyslé plody plnej chuti, ktoré s dozrievaním ešte získavajú na cukornatosti. Je vhodná predovšetkým do oblastí južného Slovenska kde poskytuje stabilne vyššie úrody. Dozrieva v druhej polovici júla a plody sú vhodné nielen na priamy konzum ale aj na spracovanie.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód