Naposledy zobrazené

Zmena zasielania živých rastlín Letná sezóna 2018  :  Milí zákazníci.  Dovolujeme si vás informovať že momentálne dodanie živých rastlín môže trvať cca 1 týždeň od objednania.  Rastlinka je živý a krehký "tovar" preto sa musí precízne zabaliť !

Treba mať na pamäti že Internetové obchody s elektronikou alebo parfémami nepracujú so živým tovarom a preto je možné takýto tovar obdržať v krátkom čase ako ste zvyknutí . 

ŽIVÉ RASTLINY ZASIELAME AJ V LETNOM OBDOBÍ !

 

 

Kandelábrový baobab

Cena 20.00
Cena bez DPH 16.67
Výrobca INEX Plant
Dostupnosť vypredané

Najväčší a aj najkrajší spomedzi šiestich madagaskarských druhov baobabov pochádza z juhozápadnej časti ostrova kde sa vyskytuje v okolí jazera Ihotry a dediny Bereboka. Mohutný kmeň tvaru mrkvy má priemer až 3 metre a celý strom dorastá do výšky až 30 m. Husto stlačené pokrútené konáre tvoria dáždnikovitú korunu ktorá je v období od mája do septembra bez listov. Krajinné scenérie s kandelábrovými baobabmi sú častými námetmi rôznych kalendárov, pretože právom patria medzi najčudnejšie stromy sveta. V kultúre je tento baobab naozaj vzácny a podľa našich skúseností mu vyhovuje v plné slnko a počas obdobia kľudu absolútne sucho. Staršie exempláre sa dajú udržať tvarovaním v prijateľnej veľkosti.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód