Naposledy zobrazené

Zmena zasielania živých rastlín Letná sezóna 2018  :  Milí zákazníci.  Dovolujeme si vás informovať že momentálne dodanie živých rastlín môže trvať cca 1 týždeň od objednania.  Rastlinka je živý a krehký "tovar" preto sa musí precízne zabaliť !

Treba mať na pamäti že Internetové obchody s elektronikou alebo parfémami nepracujú so živým tovarom a preto je možné takýto tovar obdržať v krátkom čase ako ste zvyknutí . 

ŽIVÉ RASTLINY ZASIELAME AJ V LETNOM OBDOBÍ !

 

 

Hruška - Bohemica

Cena 8.95
Pôvodná cena 10.91
Zľava 18.00 %
Cena bez DPH 7.46
Dostupnosť vypredané

UPOZORNENIE PRE ZÁKAZNÍKOV !

VOĽNOKORENNÉ OVOCNÉ STROMČEKY ZASIELAME ZÁKAZNÍKOM V JESENNEJ SEZÓNE OD KONCA SEPTEMBRA AŽ DO DECEMBRA V ZÁVISLOSTI OD MRAZOV A V JARNEJ SEZÓNE OD KONCA FEBRUÁRA AŽ DO ZAČIATKU APRÍLA V ZÁVISLOSTI OD VZOSTUPU TEPLôT. AK SI CHCETE K TOMUTO PRODUKTU OBJEDNAŤ NAPRÍKLAD TROPICKÉ IZBOVÉ RASTLINY ODPORÚČAME SI VYTVORIŤ DVE NEZÁVISLÉ OBJEDNÁVKY KTORÉ BUDÚ ZASIELANÉ V ODLIŠNOM TERMÍNE .

POPIS PRODUKTU :

Veľmi kvalitná odroda zimných hrušiek, ktorá pochádza tak ako to už jej názov napovedá z Čiech. Patrí medzi nové odrody. Plody sa zberajú koncom septembra a plnej zrelosti dosahujú až v januári. Sú vhodné na skladovanie, vydržia až do konca marca. Chuť plodov je veľmi jemná, s menším podielom šťavy ale zato sladkou chuťou. Je veľmi úrodná a odolná.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód