Naposledy zobrazené

Zmena zasielania živých rastlín Letná sezóna 2018  :  Milí zákazníci.  Dovolujeme si vás informovať že momentálne dodanie živých rastlín môže trvať cca 1 týždeň od objednania.  Rastlinka je živý a krehký "tovar" preto sa musí precízne zabaliť !

Treba mať na pamäti že Internetové obchody s elektronikou alebo parfémami nepracujú so živým tovarom a preto je možné takýto tovar obdržať v krátkom čase ako ste zvyknutí . 

ŽIVÉ RASTLINY ZASIELAME AJ V LETNOM OBDOBÍ !

 

 

Grumixama - Brazílska čerešňa

Cena 10.00
Cena bez DPH 8.33
Výrobca INEX Plant
Dostupnosť vypredané

Osviežujúce ovocie tmavo purpurovej farby dozrieva na kríku až menšom stromčeku s lesklými podlhovastými tmavozelenými listami. Grumixama je pôvodná v juhobrazílskych štátoch Paraná a Santa Catarina kde je veľmi obľúbená. Rastliny rodia asi v 4 až 5 roku pestovania a úroda býva u väčších kríkov naozaj bohatá. Grumixama má rada plné slnko a nároky na teplotu asi také ako citrusy, v lete preto ozdobí terasu či balkón  a v zime sa jej bude dariť v chladnejšej ale svetlej miestnosti . V našich podmienkach je to novinka, ktorá by si kvôli chutným plodom a dekoratívnemu vzhľadu zaslúžila oveľa väčšiu pozornosť.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód