Naposledy zobrazené

Zmena zasielania živých rastlín Jesenná sezóna 2018  :  Milí zákazníci.  Dovolujeme si vás informovať že momentálne dodanie živých rastlín môže trvať cca 2 týždeň od objednania.  Rastlinka je živý a krehký "tovar" preto sa musí precízne zabaliť !  Rastliny balime a odosielame v ten ist deň .

Treba mať na pamäti že Internetové obchody s elektronikou alebo parfémami nepracujú so živým tovarom a preto je možné takýto tovar obdržať v krátkom čase ako ste zvyknutí . 

ŽIVÉ RASTLINY ZASIELAME AJ V ZIMNOM OBDOBÍ !

 

 

Grumixama - Brazílska čerešňa

Cena 10.00
Dostupnosť: vypredané
Cena bez DPH: 8.33
Kód produktu: 14208
Výrobca: INEX Plant

Osviežujúce ovocie tmavo purpurovej farby dozrieva na kríku až menšom stromčeku s lesklými podlhovastými tmavozelenými listami. Grumixama je pôvodná v juhobrazílskych štátoch Paraná a Santa Catarina kde je veľmi obľúbená. Rastliny rodia asi v 4 až 5 roku pestovania a úroda býva u väčších kríkov naozaj bohatá. Grumixama má rada plné slnko a nároky na teplotu asi také ako citrusy, v lete preto ozdobí terasu či balkón  a v zime sa jej bude dariť v chladnejšej ale svetlej miestnosti . V našich podmienkach je to novinka, ktorá by si kvôli chutným plodom a dekoratívnemu vzhľadu zaslúžila oveľa väčšiu pozornosť.