Naposledy zobrazené

Zmena zasielania živých rastlín Letná sezóna 2018  :  Milí zákazníci.  Dovolujeme si vás informovať že momentálne dodanie živých rastlín môže trvať cca 1 týždeň od objednania.  Rastlinka je živý a krehký "tovar" preto sa musí precízne zabaliť !

Treba mať na pamäti že Internetové obchody s elektronikou alebo parfémami nepracujú so živým tovarom a preto je možné takýto tovar obdržať v krátkom čase ako ste zvyknutí . 

ŽIVÉ RASTLINY ZASIELAME AJ V LETNOM OBDOBÍ !

 

 

Anízový Yzop

Cena 4.50
Cena bez DPH 3.75
Výrobca INEX plant
Dostupnosť v roku 2018 nedostupná

Anízový Yzop je málo známou, ale o to zaujímavejšou bylinkou a zároveň neprehliadnuteľnou trvalkou v každej záhrade. Pochádza zo Severnej Ameriky od USA až do Kanady kde ho oddávna zberali indiáni ako bylinku s výnimočnou anízovou vôňou. Čaj so silnou anízovou arómou pripravený z listov sa používa na úľavu od kašľa, horúčky a prechladnutia, podporuje potenie a aj činnosť srdca. Krásne fialové súkvetia anízového yzopu zdobia záhony v záhrade celé leto a po usušení sa dajú použiť v aranžovaní suchej väzby. Anízový Yzop sa darí na slnečnom až polotienistom záhone, pri pestovaní vyžaduje dobrú drenáž a výživnú pôdu.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód