Naposledy zobrazené

Zmena zasielania živých rastlín Jarná sezóna 2018  :  Milí zákazníci.  Dovolujeme si vás informovať že momentálne dodanie živých rastlín môže trvať 2 až 3 týždne od objednania.  Rastlinka je živý a krehký "tovar" preto sa musí precízne zabaliť !

Treba mať na pamäti že Internetové obchody s elektronikou alebo parfémami nepracujú so živým tovarom a preto je možné takýto tovar obdržať v krátkom čase ako ste zvyknutí . 

Momentálne zasielame už len rastliny v kvetináčoch , ktoré sa dajú vysádzať celoročne ! 

 

 

Ananásový lampáš - výrazná ananásová chuť !

Výrobca Inex Plant
Dostupnosť dostupná od mája 2018
Cena na vyžiadanie

UPOZORNENIE PRE ZÁKAZNÍKOV

Ak ste si do objednávky vložili aj túto rastlinu , upozorňujeme že Vašu objednávku budeme môcť vybaviť V JARNEJ SEZÓNE OD 15.04. AŽ DO JESENNEJ SEZÓNY V ZÁVISLOSTI OD MRAZOV ! AK STE SI OBJEDNALI RASTLINY KTORÉ SA MôŽU ZASIELAŤ V SKORŠOM TERMÍNE A NECHCETE ČAKAŤ DO TERMÍNU ZASIELANIA TEJTO RASTLINY , ODPORÚČAME VYTVORIŤ SI DVE NEZÁVISLÉ OBJEDNÁVKY KTORÉ VÁM ODOŠLEME V ODLIŠNOM TERMÍNE.

Popis rastliny :

Tento výnimočný druh machovky vás očarí na prvý pohľad a zaujme na prvé ochutnanie jeho lahodných plodov. Oproti klasickým plodom machovky peruánskej ostáva rastlina podstatne nižšia a kompaktnejšia. Už začiatkom leta sa na vrcholových výhonkoch vyvíja množstvo plodov – bobúľ ktoré sú uzavreté do kvetného kalicha pripomínajúceho lampáš. Plody sú však výnimočné ich výraznou ananásovou chuťou a hoci sú menšie, ich lahodná a výrazná chuť prekoná tú ktorú ste doposiaľ poznali. Na rozdiel od iných druhov machovky sa ananásový lampáš dá pestovať aj v nádobe, kde bohato zarodí a je preto vhodný aj pre menšie priestory na balkóne či terase. Nárokmi na pestovanie sa nelíši od iných druhov machoviek – potrebuje teplo, priame slnko a bohatú zálievku.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód